Ціна
$900$900

Популярні

Меблі на замовлення

Наша компанія займається виробництвом різних видів меблів-це торгівельні меблі, кухонні меблі, шафи-купе, кухні, тощо вже багато років. Ми маємо власне виробництво , необхідне потужне обладнання та кваліфікованих спеціалістів.

Кухні на замовлення, шафи – купе, корпусні меблі

В наш час найкращим вирішенням які меблі розміщувати у вашої оселі є виготовлення меблів під замовлення. Кухні під ваш розмір ,шафи купе, шафи для одягу, комод у спальню, тощо, виготовленні за вашими розмірами та побажаннями будуть відповідати вашим найбільшим вимогам. Ви можете самі вирішувати, що вам треба зробити, з яких матеріалів та на який бюджет ви розраховуєте. Наша компанія також пропонує послуги з виготовлення файлів та конструкторської документації для подальшого замовлення меблів в компанії Віяр. Ми з вами затверджуємо всі креслення з розмірами, матеріалами , фурнітурою, а ви самі це отримаєте, та займаєтесь самостійно збіркою меблів. Також збіркою меблів можуть займатися наші майстри. Ми гарантуємо високу якість та даємо гарантію на 1 рік на меблі на замовлення, що були зібрані нашими майстрами.

Торгівельні меблі

При виготовленні торгівельні х меблів ми використовуємо ДСП (деревно – стружкова плита), метал з різними видами обробки та фарбування, різні види пластику та композитних матеріалів, фанеру, деревину, скло тощо . У нас ви маєте можливість купити недорого торгівельні меблі на замовлення для вашого магазину, кав’ярні, бутіку, адже у виробника меблі завжди дешевше.

Меблі для торгівлі можуть бути різних типів. Зазвичай це вітрини, стелажі як пристінні стелажі, так і окремо стоячі, прилавки, стенди, стійки під окремий вид товару і так далі. Також, доволі часто, для найкращого просування своїх товарів, виробники у якості торгових меблів застосовують брендовані рекламні стійки чи стенди, якими додатково рекламується конкретний товар, послуга чи торгова марка у місцях продажу.

Найперше що треба зробити щоб отримати торгівельні меблі на замовлення і для вашої торгового залу – це зробити креслення чи начерки ,а там розташувати торгівельні меблі. Потім визначають ся з розмірами, щоб було зручно і покупцям ваших товарів, що будуть продаватися, і продавцям. Також іноді треба захистити товари від крадіжок в тих місцях, де є доступ покупців – для цього зазвичай їх виставляють за скляними дверцятами, які зачиняються на замки, чи скляними вітринами. Зараз в торгівельних меблях дуже часто використовуються різні види освітлення товарів, що у продажу, додатково також додаються світлові короба -лайтбокси, електроні вказівники і так далі.

Після того, як вже погоджено з розмірами, треба погодити з якого матеріалу має бути виготовлені необхідні торгівельні меблі. Це може бути просто ДСП, метал, пластик,композит, чи комбінація з цих матеріалів. Також вирішуються питання з цінниками, рекламними наліпками додатковим освітленням, тощо. Після остаточного затвердження всіх питань проект по виготовленню торгівельних меблів для вашою торговою зали запускається в роботу.

Наша компанія завжди готова до співробітництва і ми гарантуємо високу якість та прийнятні ціни торгівельних меблів, кухонь, шаф, прихожих, розсувних стелажів, що виготовимо для вас