Loading...

Ферми, балки, колони, опори

Будівельні металоконструкції – ферми, балки, колони, опори, кронштейни. Виготовлення металевих конструкцій. Розрахунок  металевих конструкцій, ферми, балки, колони. Монтаж металевих конструкцій

Loading...

Опис

В даний час жодне будівництво не обходиться без будівельних металевих конструкцій. Багато компаній займаються виготовленням необхідних металевих будівельних елементів самостійно, а багато хто вирішує довірити виробництво потрібних будівельних металевих конструкцій професіоналам, тому що для їх виробництва потрібне спеціалізоване обладнання, кваліфікований персонал, робоче приміщення та просто час на виготовлення.

Наша компанія виготовить для вас необхідні будівельні конструкції з металу-ферми, балки, колони, опори, кронштейни, каркаси для меблів у стилі лофт та багато іншого. Виготовляємо металоконструкції як із чорного так і з нержавіючого металу. Можемо працювати як за кресленнями замовника, так і самі прорахуємо та запропонуємо варіанти виготовлення необхідних металевих конструкцій. Вартість виготовлення металевих ферм, балок, колон, кронштейнів тощо прораховується в кожному випадку окремо. Ціна одиниці конструкції з металу залежить від матеріалів, складності виготовлення, тиражу, наявності або відсутності фарбування, і який саме, і так далі. Замовити прорахунок виготовлення металевих виробів можна прямо тут або зв’язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними в контактах.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Супутні товари