Loading...

Металеві конструкції

Будівельні металеві конструкції на замовлення.Розрахунок металевих конструкцій, ферми металеві, колони. Виготовлення металевих конструкцій, монтаж.

Loading...

Опис

Виготовлення , виробництво та розрахунок металевих конструкцій

Наша компанія має великий досвід у виготовленні різних будівельних металевих конструкцій. Виробництво будь-якої металоконструкції на замовлення складається з кількох етапів. Спочатку треба чітко узгодити, що це має бути ця металева конструкція і які завдання вона повинна виконувати. Потім наші фахівці пропонують можливі рішення – з яких матеріалів, якої форми, які розміри, попередній бюджет і так далі. Ми виробляємо металоконструкції з профільної та круглої труби, швелера, двотаврової балки, куточка, смуги, листа, із чорної та нержавіючої сталі. Після узгодження всіх моментів можна визначити остаточну вартість виробництва металоконструкції на замовлення. металу.

Для виготовлення металоконструкцій ми використовуємо сучасне обладнання, у тому числі верстати для різання з ЧПУ, порошкове фарбування, різні види зварювання металу.

Наші фахівці швидко та якісно розрахують для вас найоптимальніші конструкторські рішення для виконання вашого завдання.

Виїзд на виміри по Києву та Київській області. Попередньо ми погодимо з вами можливі варіанти виготовлення, попередні бюджет та терміни виготовлення металевих конструкцій.

Ми безпосередньо працюємо з виробниками та постачальниками матеріалів, тому можемо запропонувати дуже привабливу вартість виготовлення металевих конструкцій на замовлення: кронштейни, ферми, колони, балки, арочні ферми, сходи, козирки, навіси, різні каркаси, малі архітектурні форми (МАФи).

Наші переваги

Оперативність – ми завжди швидко та якісно запропонуємо вам можливі варіанти виробництва металоконструкцій, виготовимо та змонтуємо у найкоротші терміни ваші вироби з металу.

Великий досвід – наша команда має великий досвід у виготовленні та монтажі різних металевих конструкцій і тому ми гарантуємо високу якість та термін служби наших виробів

Адекватні ціни: ми прагнемо до довгострокової співпраці з нашими замовниками і намагаємося виставляти прийнятну вартість виготовлення металевих конструкцій

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Супутні товари