Loading...

Модульні сходи

Loading...

Опис

Сходи це дуже важлива частина інтер’єру. І, найчастіше, концепція, якими повинні бути ваші сходи, зазнає значних змін у процесі будівництва. А чистові роботи можуть бути зроблені, або частково зроблені, і як тут бути? Рішення може бути наступним – треба ставити модульні сходи.

Види модульних сходів

Модульні сходи можуть бути різні на моно косоурі, на двох косоурах, прямі, Г – образні, П-подібні, з майданчиками або без і так далі. Наша компанія пропонує вам виготовлення модульних сходів під ваші розміри, з вашим кутом нахилу та вашими варіантами поручнів. Наші модулі складаються з великих до 3х метрів косоурів, які виготовлені під ваші розміри. Між собою вони кріпляться болтами, а до стіни або підлоги анкерами. Майданчики, якщо вони є, можуть кріпитися до стіни анкерами, якщо це дозволяє, або можуть стояти на додаткових опорах. Складання готових модульних сходів не складе труднощів для тих, хто працює з ручним інструментом, та й наші консультанти завжди на зв’язку.

Переваги модульних сходів, які пропонує наша компанія

– Сходи виготовлені точно під ваші розміри, з необхідним вам кутом нахилу, кроком, кількістю сходів. Ви отримуєте готовий продукт, який потрібно встановити.

-Наші модулі великого розміру і тому кріпиться між собою тільки в декількох місцях, що забезпечує більшу надійність і довговічність конструкції, і зменшує можливість появи прогину, розгойдування, скрипу конструкції.

-Модулі можуть бути пофарбовані в потрібний вами колір або поставлятися незабарвленими -на ваш вибір.

-Ви заощаджуєте на монтажі сходів

– Ви можете замовити модульні сходи з різних матеріалів – наприклад, косоури можуть бути виготовлені з чорного металу, а перила з нержавіючої сталі, ви можете замовити просто каркас модульних сходів під ваші розміри, а з сходинками визначатися пізніше, і так далі.

Як замовити модульні сходи.

-Ви надсилаєте нам необхідні розміри, вигляд, ми з вами узгоджуємо що з яких матеріалів робиться, варіанти кріплення, конструктивні рішення та інші питання

-Попередній прорахунок

-остаточне узгодження матеріалів, всіх конструктивних питань та вже точний прорахунок

-підписання договору та передоплата

-виготовлення, відправка та остаточний розрахунок

Виготовлення каркаса сходин, виготовлення винтових сходин, металевий каркас під сходи, , каркас під сходи з металу, сходи в дом, сходи з металу, сходи з профільної труби, сходи на монокосоурі, зварити сходи

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Супутні товари